Семинар тақырыбы «Жасөспірімдер арасында нашақорлықтың алдын алу»

28.05.2024 ж. №3 “Жас толқын” қалалық емханасының профилактика және әлеуметтік-психологиялық көмек бөлімінің СӨС дәрігері колледжде 1 курс студенттеріне арналған “Жасөспірімдер арасында нашақорлықтың алдын алу” тақырыбында семинар өткізді.
Семинар барысында психикалық денсаулыққа және оған мінез-құлық қауіп факторларының, сондай-ақ есірткі заттарын қолдану арқылы таралатын аурулардың әсеріне байланысты мәселелер айтылды. Жастардың психикалық денсаулығын сақтаудың және оларды есірткі бизнесінен қорғаудың маңыздылығы туралы мәселе көтерілді.
Студенттермен денсаулықтың тамақтануға тәуелділігі туралы хабардарлықты арттыру, жаман әдеттерден бас тарту және пайдалы әдеттерді қалыптастыру туралы ақпараттық-түсіндіру жұмыстары жүргізілді.
Темекі шегу мен нашақорлықтың зияны туралы материалдар, парақшалар таратылды.