«Табысқа жету жолы: тәжірибе мен кеңестер»

26.09.2024 ж. колледжде «Табысқа жету жолы: тәжірибе мен кеңестер» тақырыбында  ҚР Парламенті Сенатының депутаты, Халықаралық қатынастар, қорғаныс және қауіпсіздік комитетінің мүшесі – Геннадий Геннадиевич Шиповскихпен кездесу өтті.  Іс-шара барысында кездесу қонағы өзінің жетістікке жету жолы мен студенттік жылдарынан естеліктер айтып,   білімгерлерімізге  еліміздің заң шығару жүйесі мен  жастар саясаты, білім беру  мен  киберспорт  салалары туралы кеңінен әңгімелеп, кітап оқу мен  тұлғалық дамудың маңызы жайлы ой-пікірлерімен бөлісті.

Қарапайымдылығымен көпшілікті тәнті еткен кеш қонағы студенттер тарапынан қойылған  сан салалы сұрақтарға  тұщымды жауаптар берді. Оқу орнының материалдық – техникалық базасымен танысқан халық қалаулысы білім ордасының жұмысына оң бағасын беріп, осындай шабыт пен мотивацияға толы кездесулердің жастардың рухын көтеріп, патриоттық тәрбиені бойларында қалыптастыруда атқаратын рөлі орасан зор екендігін атап өтті.

Қамтылуы – 220 студент.

Бүгін  оқу ордамызда «Өнегелі өмір» жобасы және Еңбек күні қарсаңында «Табысқа жету жолы: тәжірибе мен кеңестер» тақырыбында  ҚР Парламенті Сенатының депутаты, Халықаралық қатынастар, қорғаныс және қауіпсіздік комитетінің мүшесі – Геннадий Геннадиевич Шиповскихпен кездесу өтті.  Іс-шара барысында кездесу қонағы өзінің жетістікке жету жолы мен студенттік жылдарынан естеліктер айтып,   студенттерге  еліміздің заң шығару жүйесі мен  жастар саясаты, білім беру  мен  киберспорт  салалары туралы кеңінен әңгімелеп, кітап оқу мен  тұлғалық дамудың маңызы жайлы ой-пікірлерімен бөлісті.

#Біртұтас_тәрбие

#акиматастаны