«Жасөспірімдер арасындағы құқық бұзушылық пен жарақаттанудың алдын алу» семинары

16.09.2024 жылы колледжде № 3 қалалық емхананың профилактика және әлеуметтік-психологиялық көмек бөлімінің СӨС дәрігері А. Нұрмағамбетовтың қатысуымен 1 курс студенттері арасында «Жасөспірімдер арасындағы құқық бұзушылық пен жарақаттанудың алдын алу» тақырыбында семинар өткізілді.

Семинар барысында кәмелетке толмағандардың құқық бұзушылықтарының алдын алу, құқықтық білімді насихаттау, жауапты шешім қабылдау дағдыларын қалыптастыру, жарақаттар мен олардың түрлерін алуға байланысты мәселелер, сондай-ақ жол-көлік оқиғалары жағдайында жарақаттардың әртүрлі салдары туралы мәселелер айтылды, жол қозғалысы ережелерін сақтауға қатысты студенттермен ақпараттық-түсіндіру жұмыстары жүргізілді.

Қамту – 220 студент.