«Жастар ортасында экстремизм мен терроризмнің алдын алу» ақпараттық сағаты

Экстремистік көңіл-күйдің мінез-құлқына жол бермейтін тұрақты өмірлік ұстанымды қалыптастыру мақсатында 2024 жылғы 10 қазанда «Діндерді зерттеу орталығы» ЖШС мамандарының қатысуымен «Жастар ортасында экстремизм мен терроризмнің алдын алу» ақпараттық сағаты өтті.

Ақпараттық сағаттардың мақсаты – балалар мен жасөспірімдерді бейбітшілікке баулу, басқа адамдарды қабылдау және түсіну, олармен оң қарым-қатынас жасай білу, ұлтаралық және дінаралық өзара іс-қимыл жасау қабілетін дамыту; толерантты қарым-қатынас жасау, қоғам өкілдерімен олардың қатыстылығы мен дүниетанымына қарамастан өзара іс-қимыл жасау қабілетін дамыту.

Ақпараттық сағат барысында студенттер сұрақтар қойып, пікір алмасты. Студенттерге қосымша ақпараты бар брошюралар таратылды.

Қамту – 460 студент.