«Ұлы дала» және «Профи тайм»Кездесуде Салтанат Ағзамқызы студенттерді гид-экскурсовод мамандығымен тереңірек таныстырды.

«Ұлы дала» және «Профи тайм» жобалары аясында 1-2 курс студенттерімен ұлттық жаттықтырушы, Дүниежүзілік туристік гидтер федерациясының Жібек жолы бойындағы ресми гиді, «Арман Тур» ұлттық туроператорының директоры, гидтер мектебінің директоры, Қазақстан гидтер одағының президенті, гид – әдіскер Салтанат Абжановамен кездесу өткізілді.
Кездесуде Салтанат Ағзамқызы студенттерді гид-экскурсовод мамандығымен тереңірек таныстырды. Өзінің тәжірибесімен бөлісті. Бұл кездесу «Менің қалам (ауданым, ауылым) сенің атауында тұрған не бар?» викторинасымен жалғасты. Студенттер Астана қаласы туристік орындарын бойынша білімдерімен бөлісті. Болашақ мамандығына деген қызығушылықтары арта түсті.