«Патриотизм студент жастардың құндылық бағдары ретінде» атты оқырман конференциясы туралы ақпарат

Оқырмандар конференциясы-оқырмандардың интеллектісін, танымдылық қабілетін, қызығушылықты дамытуға ықпал ететін кітаптарды талқылаудың кең таралған түрлерінің бірі.

Тәуелсіздік күні қарсаңында «Біртұтат тәрбие» бағдарламасын жүзеге асыру және «Оқуға колледж» жобасы аясында 2023 жылғы 15 желтоқсанда біздің колледжде директордың ТЖ жөніндегі орынбасары Д. К. Абельдинова және орыс тілі мен әдебиеті оқытушысы А. К. Есенғараева ұйымдастыруымен «Патриотизм студент жастардың құндылық бағдары ретінде» тақырыбында жыл сайынғы оқырмандар конференциясы өтті.

Бүгінгі таңда бұл іс-шара біздің колледжде дәстүрлі болып табылады және патриотизм туралы маңызды әдеби шығармаларға арналған.

Конференцияға Сервис және туризм колледжінің 8 студенті және Кәсіптік-техникалық колледждің 3 студенті қатысты.

Конференцияға қатысушылар оқығандарын терең талдау, өз пікірлерін білдіру және қорғау қабілеттерін көрсетті. Сөз сөйлейтін студенттердің әрқайсысы өз елінің шынайы азаматы мен патриотының портретін жасады.

Іс-шара слайдтарды көрсетумен, өлең оқумен қатар жүрді.

Конференция жұмысына тарих,қазақ және ағылшын тілдерінің оқытушылары белсенді қатысты.

Қатысушылар конференция алдында қойылған міндеттерді үлкен табыспен орындады, таңдалған жұмыстарда туындаған мәселелерге әртүрлі көзқарастарды анықтады.

Мұндай іс-шараларды өткізу өскелең ұрпақты тәрбиелеуде үлкен рөл атқарады. Бұл жоғары патриоттық сананы, өз Отанына деген адалдық сезімін, азаматтық борышын орындауға дайындықты, өз халқына, оның мәдениетіне құндылық қатынасты қалыптастыруға ықпал етеді.