Семинар-тренинг”Болашақ ұрпақтың психологиялық әл-ауқаты”

Ата-аналар клубы мен психологиялық-педагогикалық қолдау орталығы аясында сервис және туризм колледжінде 2024 жылғы 20 қаңтарда № 3 қалалық емхананың психологы А. Рахымжанова “болашақ ұрпақтың психологиялық саулығы”тақырыбында семинар-тренинг өткізді. Семинар-тренинг барысында студенттердің психологиялық әл-ауқатын сақтау және нығайту, ата-аналар мен балаларда жағымды эмоционалды жағдайды қалыптастыру арқылы білім беру процесінің тиімділігін арттыру мүмкіндігі туралы сұрақтар қаралды. Психолог тренингке қатысушыларға қиын жағдайларда психикалық тұрақтылықты арттыратын біліммен қаруланған жасөспірім кездесетін мәселелерді шешу жолдарын көрсетті. Әрі қарай колледж психологы Д. Ахметова “дені сау баланың силуэті” жаттығуын өткізді. Ата-аналар қағаз парағында импровизацияланған құралдардың көмегінсіз баланың силуэтін өз қолдарымен жасады. Бұл семинарды ата-аналар шахмат және дойбы ойындарында мұғалімдермен жарысқа қатысумен аяқтады.