№ 1 автобус паркіне экскурсия

01 Қарашада “Автомобиль көлігіне техникалық қызмет көрсету, жөндеу және пайдалану” мамандығының 1 курс студенттері оқытушылар Т.И. Серғазинмен және Ф. Б. Бауыржан № 1 Қалалық автобус паркіне барды. Барудың мақсаты-автобустарға техникалық қызмет көрсету мен жөндеуді ұйымдастыру және технологиясымен танысу.

Экскурсияда студенттер шын мәнінде заманауи электр автобустары мен автобустарға қалай қызмет көрсететінін және жөндейтінін көрді, сондай-ақ жалпы қалалық жерүсті көлік жүйесінің қалай жұмыс істейтінін білді.

Студенттерге осы көлік кәсіпорнының жұмысы туралы егжей-тегжейлі айтып, студенттердің барлық сұрақтарына жауап беріп, учаскелер бойынша экскурсия өткізді. Студенттерге бұл сапар өте ұнады.